Darujte svým blízkým dárkový poukaz na masáž.


Masíruji na adrese:

Česká 1113/1
Praha Košíře
(Bus: Urbanova)

Jméno: Klára Fišerová
Telefon: 776 602 244
Email:

Office masáže

V kancelářích provádím Shiatsu Amma masáž pocházející z Japonska, jenž byla založena na tradiční čínské medicíně a přicházela do Japonska od šestého století.

Pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v akupunkturních drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla, která má samoléčebný efekt na masírovaného člověka. Masáž je prováděna v sedě, na masérské židli, přes lehké oblečení, a bez masážního oleje.

Tento typ masáže je nejvíce vhodný pro firmy, které chtějí svým zaměstnancům dopřát zajímavý benefit. Masáž se provádí v pracovní době zaměstnanců, kdy zvyšuje jejich pracovní výkon tím, že je uvolní jak po stránce fyzické, tak i duševní a odplaví nahromaděný stres.

Docházím přímo do firem, kde se zaměstnanci jeden po druhém střídají, dle předem domluveného seznamu. Firmám, které projeví vážný zájem, nabízím možnost 30ti minutové masáže zdarma, po které se mohou rozhodnout, zda mých služeb využijí.

Minimální doba masáže je 60 min a maximální 4 hodiny. Masáže je možné pro firmy rozdělit po 15ti, 20ti či 30ti minutách. Cena je účtována za hodinu, nebo za jednotlivce.© 2012 Masaze-Saila.cz Vytvořil: Jaroslav Bereza