Masíruji na adrese:

Česká 1113/1
Praha Košíře
(Bus: Urbanova)

Jméno: Klára Fišerová
Telefon: 776 602 244
Email: saila22@seznam.cz

Regenerační masáž

Tato jedinečná masáž vznikla z klasické a orientálních typů masáží o které jsem se začala více zajímat, viz. osvědčení.

Kombinací vhodných masérských hmatů, které regenerují organismus po stránce mechanické – uvolňují svalstvo, biochemické – vyplavují nahromaděné toxické látky z těla. Tato masáž též velice příznivě působí na lymfatický systém, který pomáhá při stagnaci lymfy, zavodnění organismu, těžkých nohou a celulitidy. Masáž dále působí na soustavu meridiánů a též příznivě ovlivňuje a harmonizuje psychiku klienta. Odstraňuje únavu, nastartuje organismus, dokonale Vás uvolní a uvede do stavu relaxace.

Nejlepších výsledků je dosahováno při pravidelných masážích. Díky této pravidelnosti se klientům postupně Masáž Vám pomůže od ochablosti, zatuhlosti, zkrácení a bolesti svalstva, napomáhá k lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového systému. Též obnovuje a aktivizuje energetický systém a tím velice podporuje celý organismus při jeho regeneraci.

Ceny regenerační masáže

60-70 minut                                                                                                        650 Kč 
(Masáž celého těla)

30 minut                                                                                                               450 Kč
(Masáž partie dle výběru klienta)

Office masáže

V kancelářích provádím Shiatsu Amma masáž pocházející z Japonska, jenž byla založena na tradiční čínské medicíně a přicházela do Japonska od šestého století.

Pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v akupunkturních drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla, která má samoléčebný efekt na masírovaného člověka. Masáž je prováděna v sedě, na masérské židli, přes lehké oblečení, a bez masážního oleje.

Tento typ masáže je nejvíce vhodný pro firmy, které chtějí svým zaměstnancům dopřát zajímavý benefit. Masáž se provádí v pracovní době zaměstnanců, kdy zvyšuje jejich pracovní výkon tím, že je uvolní jak po stránce fyzické, tak i duševní a odplaví nahromaděný stres.

Docházím přímo do firem, kde se zaměstnanci jeden po druhém střídají, dle předem domluveného seznamu. Firmám, které projeví vážný zájem, nabízím možnost 30ti minutové masáže zdarma, po které se mohou rozhodnout, zda mých služeb využijí.

Minimální doba masáže je 60 min a maximální 4 hodiny. Masáže je možné pro firmy rozdělit po 15ti, 20ti či 30ti minutách. Cena je účtována za hodinu, nebo za jednotlivce.

Ceny office masáže

60 minut                                                                                                              650 Kč